Fler resultat...

Generic selectors
Exakta träffar enbart
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Sök i artiklar och berättelser
Sök i sidor
Sök i kalendern
Filtrera efter kategorier (artiklar endast)
Anhörig
Blåljuscancer
Cancer generellt
Forskning
Gallvägscancer
Immunterapi
Levercancer
Magsäckscancer (Magcancer/Ventrikelcancer)
Matstrupscancer (Esofaguscancer)
Nyhetsbrev
Om PALEMA
Övrigt
PALEMA i media
Pankreascancer (Bukspottkörtelcancer)
Podcast
Pressmeddelande
Världspankreascancerdagen (WPCD)

+46 10  146 51 10

010 / 146 51 10

Nytt i webbutiken – Grattisgåva

av | 2 juni, 2021 | Om PALEMA

Nu kan ni köpa en Grattisgåva i vår webbutik där ni får ett gåvobrev i PDF format att skänka bort. På samma sätt som vi redan har haft för minnesgåvor och julgåvor.

Vi har ju en tid nu haft möjlighet att skänka en slant till PALEMA i samband med begravningar och få ett minnesbrev att skriva ut och skicka/lämna.

Förra julen lanserade vi ju också julgåvor och julkort med samma idé och nu lanserar vi alltså Grattisgåvor där man kan skänka en slant till PALEMA i någons namn och sedan skriva ut ett gåvobrev att skänka.

Man kan gratulera till i princip vad som helst, en födelsedag, en bröllopsdag,  studenten, pensionen, nytt jobb, eller vad man nu önskar!

Gåvobrevet får man inom 5-10 minuter efter beställningen skickad till sin e-postadress i PDF-format för egen utskrift.

Grattis-brev exempel

Välkommen att kontakta PALEMAs redaktion om du har förslag på artiklar eller synpunkter på artiklar vi skrivit.

Observera att detta inte är ett debattforum, vill du debattera med andra hänvisar vi till våra slutna Facebookgrupper.

Dela – Mejla – Skriv ut:

Share- Email – Print:

Fler nyheter:

More news: